Acht weken lang VRT Zomerhit in Blankenberge met Radio2, VRT 1 en VRT MAX
In juli én augustus moet je in Blankenberge zijn. Want naast zon, zee en strand brengt de zomer ook de zwoele klanken van VRT Zomerhit. VRT 1, VRT MAX en Radio2 slaan opnieuw de handen in elkaar voor dit muziekfeest. Acht weken lang wordt Blankenberge dé bestemming voor muziekliefhebbers. Kim Debrie, Siska Schoeters, Niels Destadsbader en Zita Wauters zijn de beste reisgezellen voor de muzikale zomer van VRT. Twintig artiesten van bij ons strijden om de felbegeerde VRT Zomerhit-trofee. Van maandag 7 juli tot en met zaterdag 30 augustus zullen inwoners en bezoekers in de badstad kunnen genieten van optredens, live-uitzendingen en opnames.
Een zomer vol VRT Zomerhit met Siska, Niels, Kim en Zita!
VRT 1, VRT MAX en Radio2 maken er samen een muzikaal zomerfeest van in Blankenberge. Maak kennis met de twintig genomineerden in juli op VRT 1 en VRT MAX en hoor ze aan het werk tijdens Radio2 Aan Zee. Geniet van maar liefst 5 straffe shows en heel wat leuke extra's op VRT 1, VRT MAX en Radio2.
Kim Debrie vat, samen met andere bekende Radio2-dj's, post op de zeedijk aan de Belgium Pier in Blankenberge voor acht weken Radio2 Aan Zee. Dat belooft acht weken lang een muzikaal festijn aan de Belgische Kust. De 20 VRT Zomerhit-genomineerden komen allemaal langs om de leukste radio te maken en stemmen te verzamelen. Kortom: er valt ter plaatste heel wat te beleven bij Radio2 op de zeedijk aan de Pier in Blankenberge.
Niels Destadsbader en Siska Schoeters tekenen opnieuw present in Blankenberge. In vijf shows hoor je de 20 genomineerden voor VRT Zomerhit. Tijdens de live-finale op zaterdag 30 augustus kom je te weten wie Maksim & Hannah Mae opvolgt en de felbegeerde VRT Zomerhit-trofee in ontvangst mag nemen.
- Show 1: opname op maandag 28 juli, uitzending op zaterdag 2 augustus
- Show 2: opname op dinsdag 29 juli, uitzending op zaterdag 9 augustus
- Show 3: opname op maandag 4 augustus, uitzending op zaterdag 16 augustus
- Show 4: opname op dinsdag 5 augustus, uitzending op zaterdag 23 augustus
- Show 5: finale VRT Zomerhit op zaterdag 30 augustus live te volgen In Blankenberge, op VRT 1, Radio2 en VRT MAX
Maar er is meer! Zita Wauters neemt je opnieuw mee achter de schermen voor een exclusief kijkje in de wereld van VRT Zomerhit.
"’t Is pas echt zomer met VRT Zomerhit! Blankenberge voelt inmiddels als een tweede thuis. Daarom maken we er weer een zwoele zomer van en zorgen we 8 weken lang voor de beste muziek en sfeer. Beleef het in Blankenberge of volg alles via VRT 1, Radio2 en VRT MAX!" Niels, Siska, Zita en Kim
“Elke zomer is er wel een bepaald liedje waarmee je die heerlijke zomertijd associeert. Dat Blankenberge samen met Radio2, VRT MAX en VRT 1 deze zomer opnieuw het decor mag zijn om hét lied van de zomer aan onze kust te kiezen, is geweldig. Heel de sfeer rond het radiodorp met de vele miniconcerten, de grote liveshows… dat is écht zomer! Zon, zee en muziek, meer heb je niet nodig. En zeg nu zelf: waar anders dan in de zonnigste stad van het land kies je best dé VRT Zomerhit van 2025?” Björn Prasse, burgemeester Blankenberge
Voor wie alles wil weten: alle VRT Zomerhit-verhalen zijn steeds te volgen op de kanalen van VRT 1, Radio2 en op VRT MAX. Stemmen op je favoriete VRT Zomerhit-genomineerde kan wekelijks via VRT MAX.
Zomerhit 2025: van maandag 7 juli tot en met zaterdag 30 augustus in Blankenberge. Samen met Radio2, VRT MAX en VRT 1.
Lees zeker ook
Deel dit artikel op sociale media
Benieuwd naar het reilen en zeilen achter de schermen bij VRT? In onze maandelijkse nieuwsbrief kom je meer te weten
De nieuwsbrief is gratis én je kan je steeds uitschrijven. Lees ons privacy beleid.